Korki i pakery

Korki i pakery

Proponujemy bogatą ofertę na korki i pakery.

Dostępne korki bez przepływu (PLUGY) oraz korki z przepływem (PLUGSY). Wszystkie korki wykonane są z naturalnej oraz syntetycznej mieszanki gumowej charakteryzujące się dobrymi właściwościami przeciwślizgowymi i doskonałymi właściwościami uszczelniającymi. Wykonane są z elementów nieulegających korozji.

Pakery wykonane są ze specjalnej wzmocnionej gumy, która zapewnia doskonałe właściwości rozciągające i jest odporna na ścieranie.

Jako uzupełnienie proponujemy dodatkowe akcesoria – kontrolery, węże do napełniania korków i pakerów, żerdzie do wpychania korków/pakerów.

W zapytaniu podaj rodzaj i rozmiar korka lub pakera.

Korki zamykające / z przepływem i bez przepływu/ – korki przeznaczone do zamykania rur i sprawdzania ich szczelności powietrzem lub wodą. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej, zbrojone Kevlarem®. Mogą być wprowadzane do rur poprzez studzienki 60x60cm i zginane z łatwością pod kątem 90o. Dostępne także w wykonaniu olejoodpornym.

Korki zamykające ze zwiększonym przepływem – do zamykania i testowania kanałów. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej zbrojone Kevlarem®

Korki zamykające wysokociśnieniowe – korki przystosowane są do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia wstecznego, przewyższającego ciśnienie dopuszczalne dla standardowych korków. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej i Kevlaru®

Korki małe – gumowe korki do małych średnic, w ofercie korki z przepływem i bez przepływu. Wymagane ciśnienie – 2.5 bar. Wyposażone w standardowy zawór samochodowy

Korki zamykające do kanałów jajowych – większe rozmiary mają kształt poduszki. Z przepływem lub bez.

Korki poduszki do wielkich średnic – wielowymiarowe pneumatyczne korki uszczelniające w kształcie poduszki idealne do dużych średnic oraz wtedy gdy utrudniony jest dostęp do kanału. Bez ciśnienia może być wprowadzony przez standardową studnię. Obsługa tych korków jest prosta i szybka zarówno w okrągłych jak i owalnych czy eliptycznych rurociągach. Korki te znakomicie uszczelniają rury wykonane z betonu, plastiku jak również z żelaza. Zastosowano specjalną mieszankę gumową wysoce odporną na ścieranie i starzenie.

Pakery elastyczne – zastosowanie do napraw punktowych uszkodzonych kanałów. Pakery elastyczne są szczególnie polecane tam, gdzie występują łuki lub zagięcia rur. Posiadają kółka i przepływ ścieków.

Pakery długie – stosowane do napraw długich odcinków. Ten rodzaj pakerów wyróżnia się swoją konstrukcją. Zrezygnowano tu z metalowych kółek na rzecz gumowych kołnierzy. Po obu stronach znajdują się szybkozłącza do pompowania oraz śruby oczkowe do przymocowania liny służącej do wkładania, przemieszczania czy wyciągania pakerów. Są to pakery bez przepływu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Green Dragon Products