O firmie

GAMM-BUD jest producentem innowacyjnych urządzeń oraz wiodącym sprzedawcą produktów w sektorze wodno-kanalizacyjnym, a także w dziedzinie budowy sieci telekomunikacyjnych.

Gamm-Bud

Opracowujemy własne, nowoczesne technologie, odpowiadając na potrzeby branży i dostosowujemy je, aby zoptymalizować ich funkcjonalność. Naszym celem jest kompleksowe dostarczanie niezbędnych narzędzi do zastosowania technologii bezwykopowych, a także oferowanie rozwiązań w dziedzinie budowy sieci telekomunikacyjnych zgodnych z wymogami i restrykcjami w różnych krajach. Naszej produkcji maszyny i urządzenia dotarły już do 34 krajów na świecie, zdobywając uznanie i zaufanie klientów. Każde zamówienie to dla nas indywidualne wyzwanie. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy sprzęt dla potrzeb telekomunikacji, elektroenergetyki oraz zakładów gospodarki wodno-ściekowej.

Jesteśmy liderami innowacyjnych rozwiązań w dwóch sektorach:

Razem tworząc kompleksową i profesjonalną ofertę urządzeń, które pozwolą Twojej firmie rozwijać się i osiągać kolejne cele z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych na rynku.

Sektor telekomunikacyjny

Sektor
wodno-kanalizacyjny

Green Dragon Products

Sektor telekomunikacyjny

Sektor
telekomunikacyjny

Blue Dragon Jet

Zobacz więcej

Nasza historia

1992

Spółka GAMM-BUD istnieje od 1992 roku. Przez pierwsze dwadzieścia lat działalności zajmowała się głównie projektowaniem, wykonywaniem oraz dostawami sprzętu dla potrzeb zakładów gospodarki wodno-ściekowej. Była również dystrybutorem renomowanych niemieckich i szwajcarskich firm: Lancier Cable, Bagela, WinCan, Reline Europe, Jeni i wielu innych produkujących urządzenia oraz inne produkty dla sektora telekomunikacji, elektroenergetyki i WOD-KAN.

2002

Od roku 2002 zaopatrujemy firmy wodno-kanalizacyjne w sprzęt do bezwykopowych napraw sieci kanalizacyjnych. Produkujemy własny system napraw studni kanalizacyjnych (również do zabudowy w samochodach specjalistycznych) oraz przyrządy do pomiaru szczelności kanalizacji. Aktualnie proponujemy bogaty asortyment dla branży WOD-KAN w ofercie Green Dragon Products.

2012

W roku 2012 rozpoczęliśmy produkcję własnych wdmuchiwarek do kabli światłowodowych pod marką Blue Dragon Jet. Maszyny oparte są o własną opracowaną technologię i zaprojektowane zostały z zamysłem udoskonalenia funkcji wdmuchiwarek oferowanych wcześniej na rynku w celu optymalizacji efektów i jakości pracy w firmach naszych klientów.

2015

Od 2015 roku intensywnie rozwijamy sprzedaż wdmuchiwarek na eksport, osiągając coraz większy zasięg sprzedażowy, co dodatkowo motywuje nas do rozwijania innowacyjnych technologii naszych urządzeń, a także poszukiwania kolejnych rozwiązań w obu branżach.

GAMM-BUD obecnie

Obecnie stabilna pozycja firmy na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych w obu sektorach, umożliwia nam rozwijanie oferty o kolejne technologie, udoskonalając nasze maszyny i dostosowując do zmieniających się potrzeb zarówno WOD-KAN, jak i na rynku telekomunikacyjnym. Do naszych klientów zaliczają się polskie oraz międzynarodowe firmy telekomunikacyjne, przedsiębiorstwa budownictwa telekomunikacyjnego i inni przedsiębiorcy układający różnego rodzaju sieci kablowe.

Profesjonalnie wyposażone zaplecze produkcyjne, a także wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad wykorzystaniem i wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań, aby branże mogły przenieść sposób swojej pracy na wyższy poziom.

Gamm-Bud zdjęcie grupowe

Zespół

Doświadczony zespół specjalistów: inżynierów, projektantów, programistów, a także operatorów obrabiarek CNC wspólnie pracuje nad kreowaniem coraz nowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby nasze maszyny spełniały najwyższe standardy jakości, jednocześnie były intuicyjne w obsłudze i bezawaryjne. Wspólnie, w zgranym zespole pracujemy nad technologią, która bezpośrednio wpływa na sukcesy firm naszych klientów.

Michał Andrzejewski

Założyciel GAMM-BUD

Mateusz Saładziak

Dyrektor zarządzający

Paweł Konopczyński

Dyrektor Techniczny

Magdalena Mickowska

Specjalista ds. marketingu

Remigiusz Kasza

Magazynier

Gwarancja GAMM-BUD
- niezawodne standardy jakości

Jakość produktów oraz usług jest naszym priorytetem. Od roku 2001 posiadamy System Zarządzania Jakością. Aktualny certyfikat zgodny z normą ISO 9001:2015 o numerze 200777/A/0001/UK/Po.

Na dostarczany przez nas sprzęt udzielamy standardowo 12-miesięcznej gwarancji i świadczymy serwis na terenie całego kraju. Na wdmuchiwarki udzielamy 36-miesięcznej gwarancji.

Certyfikat

Koniecznie poznaj wszystkie nasze produkty i sprawdź,
jak mogą poprawić jakość Twojej pracy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ