O firmie

Spółka GAMM-BUD istnieje od 1992 roku, zajmując się głównie projektowaniem, wykonaniem oraz dostawami sprzętu dla potrzeb telekomunikacji, elektroenergetyki oraz zakładów gospodarki wodno-ściekowej. Od 2012r produkujemy wdmuchiwarki Blue Dragon Jet do wdmuchiwania kabli światłowodowych.

Do naszych klientów zaliczają się polskie oraz międzynarodowe firmy telekomunikacyjne, przedsiębiorstwa budownictwa telekomunikacyjnego i inne firmy układające różnego rodzaju sieci kablowe.

Od roku 2002 zaopatrujemy firmy wodno-kanalizacyjne w sprzęt do bezwykopowych napraw sieci kanalizacyjnych. Produkujemy własny system napraw studni kanalizacyjnych (również do zabudowy w samochodach specjalistycznych) oraz przyrządy do pomiaru szczelności kanalizacji. Proponujemy bogaty asortyment dla branży WOD-KAN.

Na dostarczany przez nas sprzęt udzielamy standardowo 12-miesięcznej gwarancji i świadczymy serwis na terenie całego kraju. Na wdmuchiwarki udzielamy 36-miesięcznej gwarancji. Od 2015roku intensywnie rozwijamy sprzedaż wdmuchiwarek na eksport.

Od roku 2001 posiadamy System Zarządzania Jakością. Aktualny certyfikat zgodny
z normą ISO 9001:2015 o numerze
200777/A/0001/UK/Po
ważny do 18 lipca 2024.

Certyfikat ISO