FAQ

Zaawansowane prace w branży wodno-kanalizacyjnej, a szczególnie skuteczne sprawdzanie szczelności rurociągów, kanalizacji, przewodów wentylacyjnych, czy zbiorników nie jest możliwe bez profesjonalnego sprzętu. Zadymiarka poprzez wytwarzanie gęstego dymu ma za zadanie uwidocznić wszelkie rozszczelnienia i uszkodzenia. Zadymiarka kanałowa oraz ZADYMA 003 to niezwykle przydatne urządzenia w codziennej pracy przy przyłączach kanalizacyjnych.

Wycinarka umożliwia wykonanie precyzyjnego otworu w asfalcie po okręgu, dopasowując go do wymiarów studzienek kanalizacyjnych w szerokim zakresie średnic studni, a także różnej grubości asfaltu. Prosta i przemyślana konstrukcja pozwala na wygodny transport, łatwe przemieszczanie i intuicyjną obsługę. Wyrzynarka do asfaltu doskonale przygotowuje podłoże do renowacji studni. W ofercie Green Dragon Products znajdziesz również inne urządzenia dedykowane branży wodno-kanalizacyjnej, które usprawnią Twoją pracę.

Tak. Oferujemy przyrząd do badania szczelności PdPS1. To najszybszy i najtańszy sposób sprawdzenia szczelności przewodu. Badanie szczelności przewodów wodociągowych z wykorzystaniem przyrządu PdPS1 pozwala nie tylko precyzyjnie i bezpieczne wykonać próbę szczelności sieci wodociągowej, ale również uzyskać dokumentację w formie pełnego protokołu. Kompleksowo wyposażone urządzenie do sprawdzania szczelności studni PdPS1.

W ofercie Blue Dragon Jet firma GAMM-BUD prezentuje katalog urządzeń dla firm z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej opartych o technologię światłowodową. Najpopularniejszymi urządzeniami naszej produkcji są wdmuchiwarki do światłowodów oraz akcesoria, takie jak statyw do wdmuchiwarki, minirozwijak do mikrokabli czy płyn poślizgowy do mikrokabli. W ofercie Blue Dragon Jet znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego wdmuchiwania kabli światłowodowych zgodnie z wymogami na rynku polskim, a także rynkach zagranicznych, np. niemieckim Deutsche Telekom. Poznaj ofertę i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wesprzeć Twoja działalność.

Podstawą działania wdmuchiwarki jest podłączenie jej do kompresora. W naszej ofercie możesz kupić kompresor KAESER M17A oraz M82A, a także sprawdzony kompresor firmy ATMOS PB 82. Jeżeli nie wiesz jaki kompresor wybrać skontaktuj się z nami, a nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy.

W celu ułatwienia i usprawnienia pracy z użyciem wdmuchiwarki warto przeanalizować zakup statywu do wdmuchiwarki oraz rozwijaka do mikrokabli. Podczas eksploatacji urządzenia konieczny jest płyn poślizgowy. Skontaktuj się z nami i uzyskaj kompleksową ofertę na wdmuchiwarki i akcesoria.

Nasze wdmuchiwarki światłowodowe doceniane są na całym świecie. Od innych wdmuchiwarek dostępnych na rynku wyróżnia je niewielki rozmiar i dopracowana technologia, ale nie tylko. Każde nasze urządzenie jest testowane przed sprzedażą, abyśmy mogli zapewnić klientowi wdmuchiwarki najwyższej jakości, gotowe do bezawaryjnej pracy. Dodatkowym atutem naszych wdmuchiwarek jest możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Również jako jedna z niewielu firm oferujemy maszyny w pełni wyposażone we wszystkie potrzebne elementy, gotowe do natychmiastowej pracy, bez konieczności dokupowania końcówek czy innych niezbędnych podzespołów.

W ofercie Blue Dragon Jet posiadamy duży wybór małych wdmuchiwarek do budowy ostatnich odcinków sieci FTTH. Jest nią np. BDJ Budget – najmniejsza mikrowdmuchiwarka z naszej oferty, a także BDJ Budget PLUS z dzieloną głowicą czy BDJ Mini. Z najbardziej ekonomicznych rozwiązań małych wdmuchiwarek, oprócz BDJ Budget i BDJ Budget PLUS są kolejne dwa modele: Budget EasySet i Budget Plus EasySet. Jeżeli nie wiesz, jaka wdmuchiwarka będzie optymalna względem Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszymi doradcami mailowo lub telefonicznie.

W siedzibie firmy GAMM-BUD - Dołuje, Wiosenna 3, 72-002 Skarbimierzyce prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i naprawę oraz serwis naszych urządzeń. Jeżeli Twoja maszyna wymaga przeglądu lub naprawy, skontaktuj się z nami w sprawie ustalenia terminu i sposobu dostarczenia maszyny. Przywrócimy jej pełnię sprawności i dawną funkcjonalność oraz zadbamy o mechanizmy, aby mogła służyć jak najdłużej.

GAMM-BUD prowadzi sprzedaż wszystkich niezbędnych akcesoriów do wdmuchiwarek, a także części wymiennych i dodatków. Całość asortymentu możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej lub w sklepie internetowym GAMM-BUD. Jeżeli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami.

W ofercie wdmuchiwarek posiadamy modele przeznaczone do różnych średnic kabla, zawsze z tolerancją od-do kilku milimetrów. Dla wskazanej średnicy możemy polecić aż osiem modeli wdmuchiwarek. W zależności od poszukiwanego zasięgu wdmuchiwania oraz średnicy rury możemy pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Skontaktuj się z naszym sprzedawcą i poznaj modele dla Ciebie.