Dichtblasen UND Sanierungspacker

 

Wir bieten eine große Auswahl an Blasen und Packern.

Verfügbare Blasen ohne Durchfluss (PLUGY) und Blasen mit Durchfluss (PLUGSY). Alle Blasen bestehen aus einer natürlichen und synthetischen Gummimischung mit guten Antirutscheigenschaften und hervorragenden Dichteigenschaften. Sie bestehen aus nicht korrosiven Elementen.

Packer bestehen aus speziell verstärktem Gummi, das hervorragende Zugeigenschaften bietet und abriebfest ist.

Als Ergänzung bieten wir weiteres Zubehör an – Steuerungen, Schläuche Und Schiebestangen

Bitte geben Sie bei Ihrer Anfrage die Art und Größe an.

 

 

Korki zamykające / z przepływem i bez przepływu/ – korki przeznaczone do zamykania rur i sprawdzania ich szczelności powietrzem lub wodą. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej, zbrojone Kevlarem®. Mogą być wprowadzane do rur poprzez studzienki 60x60cm i zginane z łatwością pod kątem 90o. Dostępne także w wykonaniu olejoodpornym.

 

 

Korki zamykające ze zwiększonym przepływem – do zamykania i testowania kanałów. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej zbrojone Kevlarem®

 

 

 

Korki zamykające wysokociśnieniowe – korki przystosowane są do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia wstecznego, przewyższającego ciśnienie dopuszczalne dla standardowych korków. Wykonane ze specjalnej mieszanki gumowej i Kevlaru®

 

 

Korki małe – gumowe korki do małych średnic, w ofercie korki z przepływem i bez przepływu. Wymagane ciśnienie – 2.5 bar. Wyposażone w standardowy zawór samochodowy

 

 

 

 

Korki zamykające do kanałów jajowych – większe rozmiary mają kształt poduszki. Z przepływem lub bez.

 

 

Korki poduszki do wielkich średnic – wielowymiarowe pneumatyczne korki uszczelniające w kształcie poduszki idealne do dużych średnic oraz wtedy gdy utrudniony jest dostęp do kanału. Bez ciśnienia może być wprowadzony przez standardową studnię. Obsługa tych korków jest prosta i szybka zarówno w okrągłych jak i owalnych czy eliptycznych rurociągach. Korki te znakomicie uszczelniają rury wykonane z betonu, plastiku jak również z żelaza. Zastosowano specjalną mieszankę gumową wysoce odporną na ścieranie i starzenie.

 

 

Pakery elastyczne – zastosowanie do napraw punktowych uszkodzonych kanałów. Pakery elastyczne są szczególnie polecane tam, gdzie występują łuki lub zagięcia rur. Posiadają kółka i przepływ ścieków.

 

 

 

Pakery krótkie – krótkie pakery mają wymienny podwójny płaszcz gumowy zamontowany na rurze z tworzywa sztucznego. Zastosowanie do napraw punktowych matą szklaną lub do zakładania opasek ze stali nierdzewnej.

 

 

 

Pakery długie – stosowane do napraw długich odcinków. Ten rodzaj pakerów wyróżnia się swoją konstrukcją. Zrezygnowano tu z metalowych kółek na rzecz gumowych kołnierzy. Po obu stronach znajdują się szybkozłącza do pompowania oraz śruby oczkowe do przymocowania liny służącej do wkładania, przemieszczania czy wyciągania pakerów. Są to pakery bez przepływu.

Wir schlagen Ihnen folgende Produkte vor