BDJ Budget

BDJ Budget – najmniejsza mikrowdmuchiwarka stworzona do budowy ostatnich odcinków sieci FTTH. Wyposażona w specjalne tuleje prowadzące, które umożliwiają wdmuchiwanie włókna już od Ø 0,5mm.

Zakres:

  • mikrokable Ø 0,5-8mm
  • rurki 5, 7, 10, 12, 14, 16mm

Dedykowany kompresor: KAESER M17a   ZOBACZ

VIDEO BDJ Budget1 dostawa

Do BDJ Budget polecamy STATYW do wdmuchiwarek! Niezwykle przydatny, zwiększa komfort pracy!

BDJ Budget PLUS  z dzieloną głowicą.  Dzielona  głowica, umożliwia wyjęcie kabla z maszyny bez konieczności jego cięcia. Szczególnie jest to przydatne gdy kabel wyposażony jest złączkę lub chcemy wykonać wdmuchiwanie w dwóch kierunkach. Dla mikrokabli Ø 0,5-8mm, rurki 5, 7, 10mm

ZOBACZ

 

 

BDJ Budget EasySet (z wkrętarką). Mikrowdmuchiwarka stworzona do budowy ostatnich odcinków sieci FTTH. Wyposażona w specjalne tuleje prowadzące, które umożliwiają wdmuchiwanie włókna już od Ø 0,5mm. Dla  mikrokabli Ø 0,5-8mm, rurki 5, 7, 10, 12, 14, 16mm. NOWOŚĆ! Wdmuchiwarka  wyposażona  w stojak i w  zintegrowaną wkrętarkę – WDMUCHIWARKA GOTOWA DO PRACY!

ZOBACZ

 

 

BDJ Budget Plus EasySet (z głowicą dzieloną i wkrętarką) . Dzielona głowica umożliwia wyjęcie kabla z maszyny bez konieczności wykonywania cięcia kabla. Jest to szczególnie przydatne jeżeli kabel wyposażony jest w złączkę lub chcemy wykonać wdmuchiwanie kabla w dwóch kierunkach. W komplecie wkrętarka. Dla mikrokabli Ø 0,5-8mm, rurki 5, 7, 10mm. NOWOŚĆ! Wdmuchiwarka  wyposażona  w stojak i w  zintegrowaną wkrętarkę – WDMUCHIWARKA GOTOWA DO PRACY!

ZOBACZ