Renowacja punktowa

Mata szklana
Mata szklana, wieloosiowa. „High Performance Textiles” tkaniny o wysokiej jakości są produkowane wyłącznie z certyfikowanych surowców. Produkcja oraz dystrybucja odbywa się pod kontrolą systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001.
Opaski ze stali nierdzewnej
Opaski ze stali nierdzewnej Insider umożliwiają renowacje krótkiego odcinka kanału a ze względu na materiał są wyjątkowo odporne mechanicznie i chemicznie. Są znakomitym sposobem na przywrócenie pierwotnej przepustowości uszkodzonemu kanałowi. Opaskę wprowadza się do kanału za pomocą pakera. Wymagane jest stosowanie specjalnych żywic.
ŻYWICE DO NASĄCZANIA
Do nasączania rękawa stosuje się specjalne żywice charakteryzujące się wysoką odpornością zarówno mechaniczną jak i chemiczną oraz odpowiednią szybkością żelowania. Żywice dobiera się do konkretnej renowacji. Oferujemy żywice poliestrowe, epoksydowe, poliwinylowe oraz dodatki pozwalające na regulację prędkości żelowania..
Pakery elastyczne
Myjka zimnowodna z napędem spalinowym dedykowana jest do mycia studzienek kanalizacyjnych, do prac czyszczących na budowach (usuwanie pozostałości betonu z rusztowań i urządzeń), przy remontach budynków i instalacji przemysłowych (mycie silosów i zbiorników, usuwanie starych powłok na elewacjach), do prac antykorozyjnych.
Pakery krótkie
Krótkie pakery mają wymienny podwójny płaszcz gumowy zamontowany na rurze z tworzywa sztucznego. Zastosowanie do napraw punktowych matą szklaną lub do zakładania opasek ze stali nierdzewnej.
Pakery długie
Stosowane do napraw długich odcinków. Ten rodzaj pakerów wyróżnia się swoją konstrukcją. Zrezygnowano tu z metalowych kółek na rzecz gumowych kołnierzy. Po obu stronach znajdują się szybkozłącza do pompowania oraz śruby oczkowe do przymocowania liny służącej do wkładania, przemieszczania czy wyciągania pakerów. Są to pakery bez przepływu.