O nas

Spółka GAMM-BUD istnieje od 1992 roku, zajmując się głównie projektowaniem, wykonaniem oraz dostawami sprzętu dla potrzeb telekomunikacji, elektroenergetyki oraz zakładów gospodarki wodno-ściekowej, także w charakterze przedstawiciela – znanych firm krajowych i zagranicznych. Od roku 2002 zaopatruje również firmy wodno-kanalizacyjne w sprzęt do bezwykopowych napraw sieci.

Od roku 2012 produkujemy własne wdmuchiwarki do kabli światłowodowych oraz inne przyrządy potrzebne przy wdmuchiwaniu kabli. Dla branży wod-kan produkujemy własny system napraw studni kanalizacyjnych oraz przyrządy do pomiaru szczelności kanalizacji.

Jesteśmy niewielką, prężną firmą. Siedziba naszej firmy znajduje się w Skarbimierzycach w pobliżu tras wylotowych z miasta do przejść granicznych z Niemcami. Do naszych klientów zaliczają się firmy telekomunikacyjne, przedsiębiorstwa budownictwa telekomunikacyjnego i inne firmy układające różnego rodzaju sieci kablowe oraz zakłady wodno-kanalizacyjne i firmy zajmujące się remontami kanalizacji.

W ramach naszej głównej działalności dostaw sprzętu zajmujemy się kompletowaniem maszyn służących do transportu i układania kabli telekomunikacyjnych i światłowodowych (od 1994 r.), takich jak przyczepy kablowe, wciągarki, wdmuchiwarki oraz całą gamą osprzętu do ww wyrobów, a także sprzętu dla zakładów wodno-kanalizacyjnych i firm wykonujących bezwykopowe renowacje kanalizacji. Oferujemy naszym klientom wyroby renomowanych firm „Lancier Cable GmbH” w zakresie sprzętu do układania światłowodów oraz sprzętu i materiałów do renowacji kanalizacji firm: „Trelleborg”, „RS”, „KOB” i „VFG”.

Na dostarczany przez nas sprzęt udzielamy standardowo 12-miesięcznej gwarancji i świadczymy serwis na terenie całego kraju. Na niektóre wdmuchiwarki udzielamy 36-miesięcznej gwarancji. Od 2015roku intensywnie rozwijamy sprzedaż wdmuchiwarek na eksport.

Od roku 2001 posiadamy System Zarządzania Jakością. Aktualny certyfikat zgodny z normą ISO 9001:2015 o numerze 200777/A/0001/UK/Po ważny do 18 lipca 2021.