O nas

Spółka GAMM-BUD istnieje od 1992 roku, zajmując się głównie dostawami sprzętu dla potrzeb telekomunikacji, także w charakterze przedstawiciela – znanych firm krajowych i zagranicznych. Od roku 2002 zaopatruje również firmy wodno-kanalizacyjne w sprzęt do bezwykopowych napraw sieci. Jesteśmy niewielką, prężną firmą, zatrudniającą poniżej 10 osób. Do naszych klientów zaliczają się firmy telekomunikacyjne przedsiębiorstwa budownictwa telekomunikacyjnego i inne firmy układające różnego rodzaju sieci kablowe oraz zakłady wodno-kanalizacyjne i firmy zajmujące się remontami kanalizacji między innymi Infra S.A., PBG S.A., Hydrobudowa Polska S.A. TECO.

W ramach naszej głównej działalności dostaw sprzętu zajmujemy się kompletowaniem maszyn służących do transportu i układania kabli telekomunikacyjnych i światłowodowych (od 1994 r.), takich jak przyczepy kablowe, wciągarki, wdmuchiwarki, przewijarki i krążkarki kablowe oraz całą gamą osprzętu do ww wyrobów, a także sprzętu dla zakładów wodno-kanalizacyjnych i firm wykonujących bezwykopowe renowacje kanalizacji.

Oferujemy naszym klientom wyroby renomowanych firm „Lancier Cable GmbH”, „Bagela Baumaschinen” w zakresie sprzętu do układania światłowodów oraz sprzętu i materiałów do renowacji kanalizacji firm: „Trelleborg”, „RS”, „KOB”, „VFG”, MC Bauchemie, SAVA i wielu innych.

Oferujemy kamery do inspekcji TV kanalizacji firm JT Elektronik, Optimess i Nicom nowe i używane a także oprogramowanie do archiwizacji inspekcji zgodne z normą PN-EN 13508-2 oraz pomiarów szczelności rurociągów zgodne z normą PN-EN 1610.

Proponujemy również zmodernizowany przyrząd do lokalizacji przyłączy kanalizacyjnych „Zadyma 002”, przyrządy do pomiaru szczelności rurociągów PdPS1, wielokanałowy rejestrator parametrów WRP 1, kotłownie do wygrzewania rękawów renowacyjnych.

Od 2010 roku oferujemy urządzenia do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji oraz myjki wodne wysokiego ciśnienia, do 500 bar.

Wykonujemy zabudowy sprzętu na samochodach.

Na dostarczany przez nas sprzęt udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Od roku 2001 posiadamy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 potwierdzony certyfikatem wydanym przez TUV SUD Nr 12 100 14141 TMS.