Myjki i urządzenia do czyszczenia kanalizacji

MYJKA NA PRZYCZEPIE 150/50
Niezawodne urządzenie do czyszczenia i udrażniania rur kanalizacyjnych w zakresie do Ø 300mm. Zabudowa na przyczepie, wykonana na ramie ze stali nierdzewnej, prosta konstrukcja, wysokiej jakości materiały. Eksploatacja urządzenia jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Zastosowanie standardowych części zamiennych pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.
MYJKA DO ZABUDOWY 150/50
Urządzenie do czyszczenia kanalizacji GB-150/50 zabudowane na samochodzie. Niezawodne urządzenie do czyszczenia i udrażniania rur kanalizacyjnych w zakresie do Ø 300mm. Wykonana na ramie ze stali nierdzewnej, prosta konstrukcja, wysokiej jakości materiały. Eksploatacja urządzenia jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Zastosowanie standardowych części zamiennych pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.
MYJKA GB-350/23
Myjka zimnowodna z napędem spalinowym dedykowana jest do mycia studzienek kanalizacyjnych, do prac czyszczących na budowach (usuwanie pozostałości betonu z rusztowań i urządzeń), przy remontach budynków i instalacji przemysłowych (mycie silosów i zbiorników, usuwanie starych powłok na elewacjach), do prac antykorozyjnych.
MYJKA GB-500/15
Myjka zimnowodna z napędem spalinowym dedykowana jest do prac czyszczących na budowach (usuwanie pozostałości betonu z rusztowań i urządzeń), przy remontach budynków i instalacji przemysłowych (mycie silosów i zbiorników, usuwanie starych powłok na elewacjach), do prac antykorozyjnych  i wiele innych.

   ZOBACZ WIĘCEJ

ZESTAW DO RENOWACJI STUDNI KANALIZACYJNYCH
Skład ZESTAWU DO RENOWACJI STUDNI:Myjka wysokociśnieniowa 350bar
Głowica do czyszczenia studzienek do zamontowania na trójnogu
Trójnóg
Rozrzutnik zaprawy (do zasilania rozrzutnika zaprawy potrzebna jest pompa tynkarska)
MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY ZESTAWU W SAMOCHODZIE!