Konferencja CIPP – Jesteśmy Złotym Sponsorem Konferencji!

CIPP21_presspack_sponsor_zloty_Gamm-Bud_fbJesteśmy Złotym Sponsorem V Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Złotym Sponsorem organizowanej już po raz piąty Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, która odbędzie się w dniach 20–21 stycznia2021 r. W tym roku, z uwagi na pandemię COVID-19, wydarzenie odbędzie się ONLINE.

Technologia CIPP to jedna z najpopularniejszych metod bezwykopowej odnowy rurociągów. Wszystkie sygnały z rynku wskazują na to, że ten trend utrzyma się w najbliższych latach, dlatego zapraszamy na piątą już edycję konferencji poświęconej wyłącznie tej metodzie renowacyjnej. W wydarzeniu co roku biorąudział przedstawiciele wszystkich stron procesu inwestycyjnego – nie inaczej będzie tym razem. Zaproszeni eksperci podejmą dyskusję, w ramach której poruszą najważniejsze kwestie teoretyczne i praktyczne, związane ze stosowaniem technologii CIPP.

Podczas tego wyjątkowego w skali kraju spotkania omówione zostaną aspekty prawne realizacji projektów renowacyjnych z wykorzystaniem CIPP. Porozmawiamy również o najciekawszych projektach z Polski i ze świata, najczęściej popełnianych błędach wykonawczych i projektowych oraz o wytycznych dotyczących odbiorów prac renowacyjnych.Przywołane zostaną także istotne nowości i zmiany, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego roku.

Szczegóły na temat Konferencji dostępne na stronie:https://konferencje.inzynieria.com/cipp2021/

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na portalu Facebook:https://fb.me/e/30mqfmjZ0

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału w Konferencji!

Nie może Was zabraknąć!