Kamery

KAMERA INSPEKCYJNA GB-150
Kamera do inspekcji kanalizacji w zakresie DN 50mm do DN 150mm z możliwością nagrywania wideo oraz tworzenia zdjęć, a także ich natychmiastowego odtwarzania. Wysoka jakość obrazu sprawia, że dokonanie analizy danej sieci sanitarnej jest o wiele prostsze. Przeprowadzenie testów jakości oraz kontroli i lokalizacji ubytków pozwala zadbać w odpowiedni sposób o daną sieć, jednocześnie wydłużając jej żywotność i efektywność.
KAMERA INSPEKCYJNA GB-300
Kamera do inspekcji kanalizacji w zakresie DN 100mm do DN 350mm z możliwością nagrywania wideo oraz tworzenia zdjęć, a także ich natychmiastowego odtwarzania. Wysoka jakość obrazu sprawia, że dokonanie analizy danej sieci sanitarnej jest o wiele prostsze. Przeprowadzenie testów jakości oraz kontroli i lokalizacji ubytków pozwala zadbać w odpowiedni sposób o daną sieć, jednocześnie wydłużając jej żywotność i efektywność.
Oprogramowanie WinCan
Oprogramowanie do archiwizacji i raportowania dla systemów inspekcji telewizyjnej kanalizacji ściekowej, wodociągów oraz studni głębinowych jest prostym w obsłudze pakietem oprogramowania służącym do zapisu i archiwizowania danych zebranych w trakcie inspekcji TV różnego typu rurociągów, kanalizacji, oraz studni głębinowych.