Byliśmy Srebrnym Sponsorem IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”

dn cipp20W dniach 8–10stycznia br. w Poznaniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu”, której byliśmy Srebrnym Sponsorem. Podczas wydarzenia Uczestnicy mieli okazję wysłuchać referatu pn. „Wykładziny renowacyjne CIPP dla przewodów ciśnieniowych”, który wygłosił przedstawiciel naszej firmy –Michał Andrzejewski, jak również spotkać się z nami na naszym stoisku wystawienniczym.

W programie tegorocznej Konferencji znalazło się ponad16 referatów oraz kilka paneli dyskusyjnych, podczas których rozmawialiśmy m.in. o jakości wykładzin renowacyjnych, wymaganiach związanych z ich instalacją, badaniach rękawów CIPP (ang. Cured In Place Pipe) czy zaleceń dotyczących odbiorów prac renowacyjnych realizowanych w technologii CIPP, co odbyło się w ramach sesji roboczych będących kolejnym krokiem w kierunku wypracowania wytycznych dla branży. Przywołane zostały także istotne nowości i zmiany technologiczne, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego roku, a także ciekawe projekty wykonawcze. Nie zabrakło także warsztatów zorganizowanych w formule ABC, które w całości zostały poświęcone technologii CIPP.

Zgodnie z hasłem każdej organizowanej przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. konferencji – WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE,goście mieli okazję wzbogacić i uzupełnić swą wiedzę, nawiązać relacje biznesowe, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Wraz z Organizatorami serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w wydarzeniu.

Pełna fotogaleria i relacja z wydarzenia dostępne są na stronie: http://bit.ly/Relacja_CIPP